Чорапи PANDO MOTO MOTORCYCLE SOCKS - BRAKE
- 80% пениран памук, 15% полиамид, 5% еластан
- С ярък рунически дизайн на гърба, надписи „Break” и „Gear” в горната предна част и слоган „Engineered by riders©” на стъпалото.
- Отлично регулиране на влажността.
- Мека плетена подметка.
- Ергономичен дизайн на прасеца.
- Повишен и подсилен висок ток.
- Налични в черно и бяло.
Тези чорапи са предназначени за всеки, който цени изключителния комфорт до върховете на пръстите си. Те са изработени от най-висококачествена смес от пениран памук, полиамид и еластан. Чорапите предлагат отличен контрол на влажността, мека плетена подметка, ергономичен дизайн на прасеца и повдигнат и подсилен висок ток за несравнима опора, комфорт и издръжливост.
Черните чорапи за ежедневно носене са изработени по такъв начин, че лесно се съчетават с всякакви цветове облекла, което ги прави идеални за ежедневно носене. Чорапите са украсени с ексклузивни детайли, отразяващи марката на компанията Pando: на гърба има смел рунически дизайн, отпред са изписани думите „Break” и „Gear”, а отдолу на стъпалото е отпечатан слоганът на Pando Moto „Engineered by riders”.
Разширете гардероба си още днес и си купете чифт унисекс чорапи от онлайн магазина на Pando, както и от най-близкия магазин на Pando. Създадени да издържат, създадени за каране.
| Характеристики |
|
Пол
|
Мъжки, Дамски, Универсален, Детски
|
|
ЦВЯТ
|
ЧЕРЕН
|
|
Мото стил
|
Турър, Спорт, Скутер, Мотокрос, Чопър, Ендуро
|
|
Наличност по магазини
|
Магазин: град София, ул. „проф. Кирил Попов“ 46
|
Магазин: с. Българене, обл. Плевен, ул. Васил Левски №3
|
Склад: Линсон мото
|
Посочените данни имат приблизителен характер. Имайте предвид, че търговския динамизъм е интензивен и препоръчваме да се обадите в магазина, за да запазите предварително продукта.