Кожено яке JOHN DOE DRIFTER Brown
Кожено яке JOHN DOE DRIFTER BrownКоженото яке Drifter се отличава с класическия си вид от 80-те години и продължава да отговаря на най-високите стандарти за защита на мотоциклетното облекло.Външна конструкция 100% кравешка кожа (1,2 мм)XTM® Protector Ready Multi-Pos. SystemИнтегрирани джобове за протектори на раменете, лактите и гърба с включени протектори от ниво 1 за областта на раменете/лактите (могат да бъдат надградени до ниво 2).Протекторите за гърба от ниво 1 и ниво 2 се предлагат отделно.Регулиране на широчината благодарение на притискащи елементи.Вътрешен джоб отляво.Предни и нагръдни джобове; YKK притискащи копчетаЦип YKK/полуавтоматичен цип YKK.Класификация на защита от абразия AAA
Кожени ръкавици JOHN DOE TRACKER BROWN
Кожени ръкавици JOHN DOE TRACKER BROWNРъкавиците Tracker са изключително солидни мотоциклетни ръкавици, а сложните детайли като съвместимост със сензорни екрани и протектори за китки ги правят елегантни. Конструкцията от кравешка кожа е подсилена, където е необходимо, и перфорирана, където бихте искали, а предварително извитите пръсти осигуряват сигурен захват на кормилото по време на по-дълги пътувания. Лентите с велкро за китките позволяват регулиране за точно прилягане.Конструкция от пълнозърнеста кравешка кожа.Перфорирана кожа за по-добра дишаемост.Еластична китка с регулируемо закопчаване на лентата за китката.Съвместимост със сензорни екрани.Ергономична предварително извита форма.Гъвкави кокалчета с подплатена бронировка на кокалчетата и подсилена подплатена длан.
|
Наличност по магазини
|
Магазин: град София, ул. „проф. Кирил Попов“ 46
Наличен
|
Магазин: с. Българене, обл. Плевен, ул. Васил Левски №3
Може да се достави в този магазина до 24часа
|
Склад: Линсон мото
Наличен
|
Посочените данни имат приблизителен характер. Имайте предвид, че търговския динамизъм е интензивен и препоръчваме да се обадите в магазина, за да запазите предварително продукта.