Kаска PREMIER DEVIL CARBON BM MATT
Kаска PREMIER DEVIL CARBON BM MATTЧерупка:- два размера на черупката - от XS до M и от L до 2XL.- разпределен в различни плътности, за да разпръсне енергията.- Външен слой - съчетание между CARBON AND ARAMID FIBER + EPOXY RESIN, за да направи обвивката еластична лека и устойчива.- Големи регулируеми вентилацоинни отвори.Вътрешност:- сваляема вътрешност- антибактериална- антиалергична тъкан- Advanced Padding System - възможност за персонализиране на вътрешността за по-добър комфорт.- Системата Easy Fit - предоставя комфортно шофиране с диоптрични очила.- възможност за поставяне на Bluetooth комуникационни системи.Визьор:- покритие против надраскване- вградени слънчеви очила- Pinlock® - включен в комплектаЗакопчаване:- микрометричното закопчаванеСертификат:- ECE 22.06Тегло: - 1.340 ± 50г. (XS-M)- 1.380 ± 50г. (L-2XL)
Ветроустойчиво яке JOHN DOE Aero Mesh BLACK
Ветроустойчиво яке JOHN DOE Aero Mesh BLACKВетроустойчивото яке е идеалният помощник на якето Aero Mesh. Подсигурено е с ципове YKK, които осигуряват на якето Aero Mesh допълнителна функция Windblock.Предназначено е да се комбинира с якето Aero Mesh Jacket, за да се повиши устойчивостта му на вятър за комфорт, защита и гъвкавост при лятно каране.
Мото дънки JOHN DOE TAYLOR MONO BK
Мото дънки JOHN DOE TAYLOR MONO BKXTM-Fiber® превръща чифт класически карго панталони в чифт здрави, износоустойчиви и устойчиви на сблъсък панталони за мотоциклетисти, които остават изключително леки благодарение на един слой плат. Протекторите за коленете и бедрата XTM® не само могат да се свалят, но също така можете да ги регулирате вертикално и хоризонтално вътре в панталона.Еднослоен дизайнКонструкция от XTM-Fiber® и еластична памучна кепър смесВъзможност за поставяне на протектори XTM®Вградени джобове за протектори на коленете с възможност за регулиране на височинатаИнтегрирани джобове за протектори на бедратаВключени протектори за колене и бедра от първо ниво, с възможност за надграждане до второ нивоВодоотблъскващ и дишащ Комфорт при многократно разтяганеДжобове за багаж - с притискане и цип
Мото боти JOHN DOE SHIFTER BLACK
Мото боти JOHN DOE SHIFTER BLACKЛека и раздвижена кожена обувка без компромиси по отношение на безопасността. Идва с мембрана XTM-Fiber® за допълнително подсилване на глезена, петата и предната част на стъпалото и кожена защита за допълнително сцепление при превключване на предавките. Водната бариера на езика предотвратява проникването на вода в обувката; ципът отстрани добавя удобство и комфорт. Освен това Shifter е снабден с маслоустойчива, абсорбираща вибрациите нехлъзгава подметка.XTM-Fiber®Винтидж кравешка кожа 1,1 ммВодоотблъскваща и дишащаЗащита в три точки (подсилване на глезена, петата и предната част на стъпалото)Защита и подсилване на скоростния лостЕзик с водна защитна лентаЛесно влизане с цип YKKМаслоустойчива, абсорбираща вибрациите нехлъзгаща се подметкаРъчна изработка в Португалия
|
Наличност по магазини
|
Магазин: град София, ул. „проф. Кирил Попов“ 46
Наличен
|
Магазин: с. Българене, обл. Плевен, ул. Васил Левски №3
Може да се достави в този магазина до 24часа
|
Склад: Линсон мото
Наличен
|
Посочените данни имат приблизителен характер. Имайте предвид, че търговския динамизъм е интензивен и препоръчваме да се обадите в магазина, за да запазите предварително продукта.