Каска Premier Subverter DB 9 BM
Каска Premier Subverter DB 9 BMВъншната конструкция от термопластмаса е лека, а вътрешната конструкция е изработена от материал EPS с различна плътност в зависимост от зоната, за да се осигури реакция на удар.Разполага с подвижна част за брадичката, за да превърнете тази full-face каска в скутер каска.Визьорът е инжектиран под налягане от прозрачен поликарбонат и има обработка против надраскване.Вътрешният визьор работи като слънчеви очила и може да се повдига вътре в черупката.Вентилационната система има два отвора в горната част на черупката и два в задната част.Позиционирането на вътрешността е проектирано така, че да оставя широк изглед и усещане за свобода на движението.Вътрешността се сваля, може да се пере и е хипоалергенна благодарение на обработката Sanitized.Подготвени са за предразполагане за инсталиране на Bluetooth комуникационни системи.Каишка с микрометрично затваряне прави закопчаването и освобождаването много бързо.
Ветроустойчиво яке JOHN DOE Aero Mesh BLACK
Ветроустойчиво яке JOHN DOE Aero Mesh BLACKВетроустойчивото яке е идеалният помощник на якето Aero Mesh. Подсигурено е с ципове YKK, които осигуряват на якето Aero Mesh допълнителна функция Windblock.Предназначено е да се комбинира с якето Aero Mesh Jacket, за да се повиши устойчивостта му на вятър за комфорт, защита и гъвкавост при лятно каране.
Мото дънки JOHN DOE TAYLOR MONO BK
Мото дънки JOHN DOE TAYLOR MONO BKXTM-Fiber® превръща чифт класически карго панталони в чифт здрави, износоустойчиви и устойчиви на сблъсък панталони за мотоциклетисти, които остават изключително леки благодарение на един слой плат. Протекторите за коленете и бедрата XTM® не само могат да се свалят, но също така можете да ги регулирате вертикално и хоризонтално вътре в панталона.Еднослоен дизайнКонструкция от XTM-Fiber® и еластична памучна кепър смесВъзможност за поставяне на протектори XTM®Вградени джобове за протектори на коленете с възможност за регулиране на височинатаИнтегрирани джобове за протектори на бедратаВключени протектори за колене и бедра от първо ниво, с възможност за надграждане до второ нивоВодоотблъскващ и дишащ Комфорт при многократно разтяганеДжобове за багаж - с притискане и цип
Мото боти JOHN DOE NEO BLACK
Мото боти JOHN DOE NEO BLACKРазширяване на границите при мотоциклетните ботуши. Изглежда като маратонки в стил streetwear, но мембраната XTM-Fiber® и допълнителното подсилване на глезена, петата и предната част на стъпалото ви осигуряват изключително високо ниво на защита. Езикът е снабден с водна преграда, която не позволява на водата да се просмуква в ботуша; ципът отстрани добавя удобство и комфорт. Освен това Neo е оборудван с маслоустойчива, абсорбираща вибрациите нехлъзгава подметка, която ви осигурява допълнителна опора и сигурност на мотоциклета.XTM-Fiber®Кравешка кожа 1,1 ммВодоотблъскваща и дишащаЗащита в три точки (подсилване на глезена, петата и предната част на стъпалото)Защита и подсилване на скоростния лостЕзик с водна защитна стенаЛесно влизане с цип YKKМаслоустойчива, абсорбираща вибрациите нехлъзгаща се подметкаРъчна изработка в Португалия
|
Наличност по магазини
|
Магазин: град София, ул. „проф. Кирил Попов“ 46
Наличен
|
Магазин: с. Българене, обл. Плевен, ул. Васил Левски №3
Може да се достави в този магазина до 24часа
|
Склад: Линсон мото
Наличен
|
Посочените данни имат приблизителен характер. Имайте предвид, че търговския динамизъм е интензивен и препоръчваме да се обадите в магазина, за да запазите предварително продукта.